הילה אורן - HOP צלמת ילדים ומייצרת מתנות מודפסות בהתאמה אישית

האתגר - עוקץ

הילה אורן היא צלמת ילדים וניו בורן, סבלנית ונותנת יחס אישי ומפנק, היא מעניקה לאימהות חווית צילום עוצמתית ומזכרת ששווה לדפדף בה שוב ושוב. במקביל הילה אוהבת לפנק ומייצרת מתנות מודפסות בהתאמה אישית מכל הלב, לצוותות, ועדי עובדים ואנשים פרטיים שרוצים להפתיע ולהוקיר. הילה עמדה לפני חלומה הגדול: פתיחת חנות דיגיטלית להדפסה על מוצרים, בקונספט ייחודי של משפטי אווירה והשראה ובשילוב מנצח של תמונות מודפסות על מתנות.

הפתרון - דבש

איך מייצרים להילה אלופה אחת- מיתוג שיתאים לשני העסקים שלה? HOP! זה הפתרון. ראשי תיבות של HILA OREN PRESENT ו- HILA OREN PICTURES
בתהליך מיתוג אסטרטגי, יצרנו להילה מיתוג קונספטואלי בהתאמה לכל אחת מהנישות, כאשר שם המותג מקפיץ, מפתיע ומלא משמעות. בתהליך ליווי מקיף בנינו את יסודות העסק והמותג, ארזנו חבילות שירות מפנקות, יצרנו עבורה פרוספקט תדמיתי והצעת מחיר מעוצבת וארוזה היטב, שהקפיצו את רף הסגירות והרווחים שלה פי כמה וכמה. יחד חקרנו את השוק, ובנינו קונספט ייחודי של אתר חנות עם מתנות מלאות השראה בעיצוב חדשני ומלא גימיקים. הילה הקפיצה את העסק ואת הרווחיות שלה למקום אחר, וב”ה היא ממשיכה להפתיע, לפנק ולעזור לאנשים להעניק ולתת. כי לתת זה בעצם לקבל.

שלחת!

וזה סימן שאת רוצה להתקדם
ולהרוויח מהכשרונות שלך!
נעדכן אותך בעז"ה על הקורס הקרוב!

לקבלת גישה למדריך הפרקטי
"איך לייצר מודעת פרסום עם באזזז"
השאירי פרטים